All-Star Ukić: Ogromna mi je čast

Košarka ostalo 1. pro 201821:12 > 21:15
Photo by Baptiste Fernandez/Icon Sport via Getty Images)

Prije Francuske na ovoj priredbi hrvatski košarkaš još je igrao u Španjolskoj, Grčkoj i Italiji

Hrvatski košarkaš, Roko Leni Ukić, dobio je veliko priznanje u Francuskoj. Iskusni 33- odabran je da nastupi na All-Staru prve LNB Pro A lige.

– Ogromna mi je čast biti odabran za All-Star u četvrtoj zemlji. U dobrom sam društvu sa dva suigrača iz Levallois Metropolitansa, a to su Mouphtaou Yarou i Julian Wright”, objavio je oduševljeni Ukić.

Prethodne tri All-Star utakmice igrao je u Španjolskoj, Grčkoj i Italiji. U kerijeri je igrao za Split, Split, Tau Ceramicu, Barcelonu, Lottomaticu, Toronto Raptors, Milwaukee Buckse, Fenerbahče, Panathinaikos, Cedevitu, Varese, Cantu, AEK iz Atene te se opet vratio u Cedevitu. Od ove sezone igra u Francuskoj, a prije nekoliko dana u razgovoru za Sportklub istaknuo je kako mu je žao što ga izbornik Dražen Anzulović nije pozvao na dvije utakmice u kvalifikacijama protiv Mađarske i Litve.