MVP Basket4kids na treninzima Reala

Košarka ostalo 12. srp 201815:10 > 17:42
Getty Image

Mladi slovenski košarkaš Jan Vide, najkorisniji igrač premijerne sezone natjecanja Basket4kids dobio je poziv da trenira sa madridskim Realom.

13-godišnji Jan, koji igra za mlađe kategorije Heliosa, zablistao je tijekom turnira koji je organizirao Sportklub, a koji je završnicu imao u okviru Final foura Eurolige.

Predvođeni Janom, košarkaši Heliosa su trijumfirali na svim susretima koje su odigrali u Sloveniji, a potom su bili nezaustavljivi u regionalnom finalu.

Vide se istaknuo sjajnim partijama, koje je direktno prenosio Sportklub, a koje očigledno nisu promakle Real Madridu.

Sportklub već priprema drugu sezonu Basket4kids, koja u regiji počinje u rujnu, a natjecanje u Hrvatskoj se očekuje u listopadu.