Basket 4 Kids ulazi u završnicu

sport klub

Projekat Sportkluba Basket 4 Kids ulazi u završnicu i poznato je šest sudionika finalnog turnira koji će se održati u Beogradu u vrijeme odigravanja Final Foura Eurolige. Natjecanje Basket 4 Kids od nedavno ima i himnu.

U finalnom turniru projekta Basket 4 Kids treba sudjelovati osam ekipa, a pet je već poznato. Bit će to Helios iz Domžala kao predstavnik Slovenije, Zadar iz Hrvatske, podgorički Junior iz Crne Gore, Spars iz Sarajeva kao predstavnik Bosne i Hercegovine dok će srpska momčad biti Foka iz Kragujevca.

Specijalne pozivnice za sudjelovanje na F8 dobit će dvije ekipe iz inozemstva kao i jedna ekipa iz Makedonije. Ove sezone na turnirima Basket 4 Kids sudjelovalo je ukupno 96 ekipa, dok je za sljedeću godinu planirano oko 200 ekipa.

Basket 4 Kids ima i svoju himnu koja se zove “Letim visoko”.