Poznati menadžer upozorava, košarci prijeti katastrofa!

Košarka ostalo 29. kol 202015:39 > 15:42
Maddie Meyer, Getty Images Sport

Najmoćniji košarkaški menadžer s naših prostora Miško Ražnatović poslao je vrlo upozoravajuće riječi u vezi košarke...

Menadžer Nikole Jokića, Darija Šarića, Ivice Zupca i brojnih drugih zvijezda tvrdi da pandemija nije ostavila velike posljedice na Euroligu, ali na nižim razinama je stanje katastrofalno.

– Na razini Eurolige stvari nisu ispale loše – rekao je Ražnatović za grčki portal SDNA, a prenio je Index.

– Međutim, na srednjoj razini i posebno na nižoj situacija je dramatična. Nikad nisam vidio toliko dobrih igrača bez ugovora i bez velike šanse da ih pronađu. Situacija bi mogla biti još i teža ako NBA odluči da razvojna liga neće početi prije zime 2021.

Pandemija je prekinula i otkazala prošlu sezonu i u Euroligi i u Eurokupu te u većini europskih liga. Trenutačno je čak 14 članova Cibone zaraženo, a pozitivni slučajevi zabilježeni su i u Partizanu, Splitu, Igokei i još nekim klubovima ABA lige.