Cibona pojačala svoje redove novim centrom

Košarka ostalo 16. srp 202012:04 > 12:05
KK Cibona/Zeljko Baksaj&Gordan Lausic

Kristijan je nakon povratka sa sveučilišta nastupao za Šibenik i Zadar, odakle je prešao u latvijsku VEF Rigu i zatim u rumunjski klub CSM Oradea.

Košarkaški klub Cibona potpisao je jednogodišnji ugovor s 29-godišnjim centrom Kristijanom Krajinom.

Getty Image/ Pool

“Potpisali smo još jednog hrvatskog igrača koji ima iskustvo igranja ABA lige. On nam zatvara poziciju 5, čvrst je igrač koji će moći parirati centrima ostalih klubova ABA lige. Sretni smo što smo ga doveli i želimo mu da se pokaže u najboljem svjetlu! Dobili smo dobrog igrača koji poznaje regiju i natjecanja. Znamo što dobivamo s Krajinom i on zna što dobiva dolaskom u Cibonu. Nadam se da će suradnja biti na obostrano zadovoljstvo”, priopćeno je iz kluba.