Roko Leni Ukić potpisao za Cedevitu!

Košarka ostalo 16. srp 202011:06 > 11:10
Nicolò Campo/Pacific Press/LightRocket via Getty Images

Splićanin se tako vraća u klub u kojem je prethodno proveo dvije sezone, dok je još klub imao sjedište u Zagrebu, a naziv mu je glasio jednostavno 'Cedevita'

Kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije Roko Leni Ukić potpisao je za Cedevita Olimpiju, objavio je slovenski klub na svojim službenim stranicama.

“S hrvatskim reprezentativcem klub je potpisao ugovor na godinu dana”, stoji u priopćenju na klupskoj stranici.

Splićanin se tako vraća u klub u kojem je prethodno proveo dvije sezone, dok je još klub imao sjedište  u Zagrebu, a naziv mu je glasio jednostavno ‘Cedevita’.. Prošle dvije sezone Roko je igrao u Francuskoj, a Cedevitu je zadnji put napustio 2018. godine.

“Veliki je ovo dobitak za klub, jer se radi o igraču s 20-godišnjim iskustvom, a proveo je i dvije sezone u NBA ligi”, podsjećaju na njegovu biografiju Slovenci, te dodaju da je odigrao 154 utakmice u Euroligi.