Ukić ponovno u Cedeviti

Košarka ostalo 2. srp 202018:35 > 18:37
Roko Leni Ukić

Hrvatski košarkaš Roko Leni Ukić karijeru nastavlja u Cedevita Olimpiji, javlja Sportando.

Iskusni razigravač (35), koji je prošlu sezonu proveo u francuskom Antibesu, dogovorio je uvjete s ljubljanskim klubom i pitanje je trenutka kad će suradnja biti oslužbenjena.

U momčadi bi trebao zamijeniti Codyja Miller-McIntyrea koji je prešao u Partizan.

Ukić će treći put u karijeri nositi dres Cedevite. U prethodna dva navrata taj klub bio je stacioniran u Zagrebu, ali je u međuvremenu došlo do fuzije s Olimpijom i selidbe u Ljubljanu.

Za Zmajčeke će biti četvrto pojačanje u kratkom vremenskom razdoblju. Prije njega, stigli su Kendrick Perry, Alen Hodžić i Žiga Dimec.

Roko je karijeru započeo u Splitu. Potom je igrao za Tau Ceramicu, Barcelonu, Lottomaticu, Toronto, Milwaukee, Fenerbahče, Panathinaikos, spomenutu Cedevitu, Varese, Cantu, AEK i Levallois iz kojeg je prošlog ljeta prešao u Antibes.