Krušlin i Stipanović ostali bez kluba

Košarka ostalo 12. tra 202011:42 > 11:47
KK Budućnost Voli

Ceddevita Olimpija podijelila je otkaze nekolicini igrača, a među njima su Filip Krušlin i Andrija Stipanović

Filip KrušlinAndrija Stipanović ostali su bez kluba.

Stipanović je dugo vremena bio član Cedevite, ali ovaj klub, koji je u međuvremenu ušao u fuziju s Olimpijom, sporazumno je sada raskinuo suradnju s njim.

Informacija je to koja je potvrđena i na službenoj stranici.

“Za mene i moju obitelj je bilo jako lijepo u Ljubljani, zaista smo uživali u tom gradu koji nudi sve za miran obiteljski život. Sezonom koja je iza nas nisam baš zadovoljan, jer nismo ispunili svoje ciljeve. Bilo je previše uspona i padova. Ekipa je davala uvijek maksimum, mislim da je i kemija u klubu bila dobra, ali nažalost izgubili smo susrete u kojima smo imali sve u svojim rukama i to nas je na koncu koštalo”, poručio je Stipanović na odlasku.

Tu nije stao.

“Zahvaljujem se također i navijačima na podršci koju su nam pružali tijekom cijele sezone. Vjerujem da će predstojeća sezona biti uspješnija za Cedevita Olimpiju.”

KK Budućnost Voli