Repeša: Imao sam pet ili šest ponuda, svaku sam odbio!

Košarka ostalo 13. stu 201913:23 > 13:28
KK Budućnost Voli

Bivši izbornik hrvatske košarkaške reprezentacije Jasmin Repeša već je neko vrijeme bez kluba.

Turkish Airlines EuroLeague

Nakon prošlosezonske epizode u KK Budućnost Voli Repeša je bez angažmana a u izjavi za talijanski Corriere delo Sport Repeša je rekao kako čeka pravu ponudu koja će zadovoljiti njegove kriterije.

“Italija je moja druga domovina. Čekam pravu ponudu, primio sam pet ili šest ponuda do sada ali nijedna nije bila od talijanskih klubova. Čekam pravu ponudu koja će mi se uistinu svidjeti” – rekao je Repeša aludirajući na to kako bi volio dobiti novu priliku za rad u Italiji, zemlji u kojoj je ostavio veliki trag na klupama Fortituda iz Bologne, rimske Lotomattice, Bennettona iz Trevisa i naposljetku Olimpije iz Milana.

Repeša je u dva navrata vodio hrvatsku košarkašku reprezentacije od 2005. do 2009. te od 2012. do 2014. U drugom mandatu Hrvatska je odradila vjerojatno najbolji turnir u posljednjih 15 godina. Na europskom prvenstvu u Sloveniji su pod Repešinim vodstvom završili na 4. mjestu.