Scola se nakon 12 godina vratio u Europu!

FIBA

Argentinski veteran Luis Scola novi je košarkaš milanskog Armanija, potvrđeno je iz talijanskog kluba.

Luis Scola je poslije sjajnih partija u dresu Argentini na Svjetskom prvenstvu u Kini postao glavna tema svih košarkaških spekulacija.

U utrci za potpisom Argentinca bili su Armani, Real Madrid, Baskonia i Boca Juniors, ali je za njegove usluge bio zainteresiran i jedan kineski klub.

U Europu se vraća nakon 12 godina kada je napustio Tau Ceramicu. U NBA ligi proveo je 10 godina. Dres Hpustona obukao je 2007. godine i do 2017. je nastupao za Phoenix Sunse, Indiana Pacerse, Toronto Raptorse i Brooklyn Netse.

Informaciju da je potpisao za Armani objavio je trener milanske momčadi Ettore Messina na konferenciji za medije, a detalji ugovora još uvijek nisu objavljeni.