Jasmin Repeša na pregovorima u Italiji?

Italija 24. pro 201918:14 > 18:22
KK Budućnost Voli

Jasmin Repeša vrlo je blizu dogovora o preuzimanju jednog talijanskog prvoligaša.

Jasmin Repeša posljednje je vodio Budućnost prošle sezone.

Hrvatski trener koji je u karijeri vodio čak jedanaest klubova, a u više se navrata vraćao u Cibonu, ovoga puta odlučio se ponovno okušati na svojoj omiljenoj destinaciji, Italiji. Repeša je na Čizmi već vodio Fortitudo, Lottomaticu iz Rima, Benetton i Armani.

Ovoga puta, čini se kako je izvjestan prelazak u Allianz iz Trsta. Riječ je o klubu koji se lani vratio u prvu talijansku ligu (Lega A), a ove sezone nalazi se na pretposljednjem mjestu sa samo tri pobjede iz deset utakmica. Srećom za njih, samo jedna momčad ispada u drugu ligu, a gotovo garantiran je pad nekada velikog Scavolinija koji je izgubo svih trinaest utakmica.

Aktualni trener momčadi iz Trsta je Eugenio Dalmasson, a jedan od igrača je Hrvoje Perić.