Cibona dovela kapitalca

Hrvatska 21. srp 201916:35 > 16:48
sportklub

Nakon što je osvojila prvenstvo Hrvatske Cibona kreće s pojačanjima za novu sezonu, a igrač koji je stigao pravi je kapitalac

Donatas Sabeckis novi je playmaker Cibone. Još uvijek po godinama mlad (26) Sabeckis ima dosta iskustva, a to govore i imena klubova za koje je nastupao. Bio je član Siauliaija, Žalgirisa i Ludwigsburga.

26-godišnji Litvanac 2018. godinu završio je kao najbolji asistent litvanske lige u dresu Siauliaija, sa sedam dodavanja za koš po susretu. Ugovor s Cibonom potpisao je na godinu plus dodatnu godinu.

Istovremeno, Cibose je napustio Igor Marić koji ide u smjeru Praga. Od sljedeće sezone bit će član USK-a, kojeg inače vodi sin proslavljenog hrvatskog trenera Jasmina Repeše, Dino Repeša, a ovo će mu biti druga sezona na klupi ove momčadi.