Košarka

16.05.2019 | 11.01 > 11:04

Cedevitin igrač tvitao u poluvremenu: Ovo je s*anje

KK Cedevita Zagreb

Na poluvremenu utakmice Cedevita i Zadra, igrač domaće momčadi odlučio je tvitati, a nakon utakmice njegov trener Slaven Rimac je rekao da nema problema s tim.

Igrač Cedevite Elgin Cook tvitao je na poluvremenu utakmice protiv Zadra, tvrdi 24sata.

- Ovo prekooceansko s*anje je šala - napisao je Cook.

Bilo je to u trenucima kada je njegova momčad u četvrtoj utakmici polufinala doigravanja kod kuće gubila od Zadra 44:42.

Na kraju je Zadar pobjedom 84:78 osigurao majstoricu, a trener Cedevita Slaven Rimac ovako je komentirao potez svog igrača.

- Sigurno poluvrijeme nije trenutak za tvitanje, iako ja nemam stroga pravila što se smije raditi u svlačionici. Važnije mi je ono što se događa na parketu, a ondje je Cook bio loš - rekao je Rimac.