Ekskluzivno: Žorić u subotu potpisuje za Zadar?

Hrvatska 28. pro 201817:32 > 17:39
ABA liga/KK Cibona/Željko Baksaj&Gordan Laušić

Zadranin koji još uvijek nije igrao u svom klubu trebao bi sutra potpisati ugovor na Višnjiku koji bi ga uz klub trebao vezati do kraja tekuće sezone.

Velike vijesti… Luka Žorić nakon sezone u kojoj je nosio Cibonu nije igrao ove jeseni. Spominjao se odlazak u Kinu, kad je postalo jasno da se u Cibonu neće vratiti. Dugo je samostalno trenirao, spremao se, očito za dolazak u svoj rodni grad kako bi u njemu konačno i zaigrao. Sve to, ako ne računamo preriod od 1999. do 2001. godine kad je nastupao za Borik.

Bio je blizu, jer bio je i u Dubrovniku i u Šibeniku, a sada bi u 35. godini trebao igrati u Zadru.

U jednom je intervjuu rekao kako će se sigurno jednog dana naći u Zadru u kojem se rodio, a u kojem nikad nije igrao.

Iako podatak još uvijek nije službeno potvrđen, sve bi se trebalo znati u tijeku subote, a Žora bi u novome klubu trebao debitirati protiv Union Olimpije u utakmici ABA lige koja se igra u petak, 4. siječnja.