Ante Nazor više nije trener Cibone

Hrvatska 6. lip 201812:12 > 12:15
ABA/Cibona/Goran Stanzi/PIXSELL

Nakon zajedničkog sastanka čelnika kluba i Ante Nazora nije postignut dogovor o nastavku suradnje. Košarkaški klub Cibona započinje pregovore s novim kandidatima za prvog trenera seniorske momčadi.

Cibona je posljednji puta bila prvak 2013. godine a zadnji trofej u vitrinama je iz 2014. kada su u Beogradu osvojili ABA ligu pobjedom u finalu protiv Cedevite. Znači, proći će punih pet godina bez trofeja a takvo što se nije desilo punih 38 godina. Mada su u klubu spomenuli da su ciljevi ostvareni danas je pao dogovor.

“Zahvaljujemo se Anti Nazoru što je preuzeo ekipu u kriznim trenucima te je uspio dovesti klub do finala Kupa i Prvenstva. Želimo mu svu sreću u nastavku trenerske karijere kao i u životu te se nadamo nekoj novoj prilici za suradnju s Košarkaškim klubom Cibona” – stoji u službenom priopćenju KK Cibona.