Zadrani demolirali Vukove za 18. pobjedu u nizu

Hrvatska 29. ožu 201820:39 > 20:41
Zadar/Zvonko Kucelin

Košarkaši Zadra uvjerljivo su pobijedili (98:80) Cibonu u Zagrebu u sklopu 21. kola A1 lige.

Nakon zaostatka u prvoj četvrtini (18:21), Zadar je podigao razinu igre i u sljedeće dvije dionice stekao velikih 17 koševa prednosti, pa je posljednjih 10 minuta rutinski privodio utakmicu kraju.

Zadrane je do pobjede vodio Amerikanac Gray s 27 koševa (5/8 za tri), a pratili su ga Krajina (17) i Vladović (15).

U redovima Cibone, Rozić je bio najefikasniji sa 19 koševa, Ćorić je dodao 15, a jedan manje zabilježio je Žorić, uz isto toliko skokova!

To je 18. pobjeda u nizu za dalmatinsku momčad, jedini poraz doživjeli su u prvom kolu od Cedevite i sada se nalaze na diobio prve pozicije s tom momčadi. Cibona je treća s omjerom 14-5.