A1: Jolly nakon preokreta slavio protiv Cibone

Hrvatska 15. ožu 201720:12 > 20:20
Robert Valai/EB via Getty Images

Košarkaši Jollyja JBS iz Šibenika sjajnom igrom u posljednjoj četvrtini ostvarili su pobjedu protiv Cibone 80:75 u posljednjem susretu 20. kola hrvatske A1 lige.

Getty Images/Grant Halverson

Najzaslužniji za pobjedu Šibenčana bio je Amerikanac Scott sa 29 poena. Kod Cibone najbolji je bio iskusni centar Luka Žorić sa 24 poena.

Cibona je bolje otvorila utakmicu pa je poslije prve četvrtine, zahvaljujući sjajnoj igri u obrani, imala prednost 21:10.

U nastavku meča Jolly je, predvođen Scottom, napadački zaigrao znatno bolje pa je drugu i treću četvrtinu riješio u svoju korist (23:20, 20:18) zbog čega je prednost gostiju iz Zagreba poslije 30 minuta prepolovljena – 59:53.

Posljednju četvrtinu Jolly je odigrao fanastično, i u potpunosti nadigrao Cibonu. Domaći igrači su postigli 27, a primili 16 poena što je bilo dovoljno za potpuni preokret i slavlje.