Cibonu napustio nakon nekoliko mjeseci

Hrvatska 5. stu 202016:36 > 16:41
Foto: sportklub

Osječanin Kristijan Krajina više nije košarkaš Cibone s kojom je 29-godišnji centar potpisao sporazumni raskid ugovora, priopćio je u četvrtak klub iz Savske.

Krajina je u Zagreb došao u srpnju ove godine, a njegov doprinos u novoj sezoni bio je vrlo malen. Odigrao je četiri utakmice u HT Premijer ligi i sudjelovao u teškom domaćem porazu Cibone od Crvene zvezde (66-104) na početku ABA lige.

U četiri utakmice domaćeg prvenstva Krajina je ukupno sakupio nešto manje od 47 minuta u kojima je ukupno postigao osam koševa uz osam skokova i pet asistencija. Posljednju utakmicu je odigrao 14. listopada na gostovanju Cibone kod sinjskog Alkara u kojem je aktualni hrvatski prvak slavio sa 99-66.