SLUŽBENO: Mladi Šibenčanin potpisao za Cibonu

Hrvatska 5. lip 20209:49 > 9:58
KK Cibona/Zeljko Baksaj&Gordan Lausic

Kako je Sport Klub prije nekoliko dana doznao, uvjeti su dogovoreni, a sad je i službeno

Mladi 21-godišnji 203 cm visoki krilni igrač Toni Nakić potpisao je za Cibonu. Ugovor mladog reprezentativca Hrvatske potpisan je na tri godine i u tom razdoblju će Šibenčanin biti vjeran Vukovima donosi službena stranica KK Cibone.

Iz kluba su se pohvalili novim pojačanjem i nahvalili Nakića kao igrača oko kojeg će se, zajedno s Rokom Prkačninom, graditi igra Cibone, temeljena na talentiranim i perspektrivnim hrvatskim košarkašima.

Upravo osovina te dvojice igrača budućnost je Cibone.

Velika je stvar za Cibonu da smo ga uspjeli dovesti. Priča je jednostavna. Prije 2-3 tjedna sam se čuo s njim i pitao ga postoji li kod njega još uvijek želja da dođe u Cibonu, jer je u razgovoru kroz prošlu sezonu isticao da bi volio doći. Kad je rekao da želi, rekao sam da je sad stvar na nama i na klubu, te da se nadam da ćemo to uspjeti realizirati. Hvala Bogu do toga je došlo i čestitam ljudima iz kluba što su ga doveli. Naravno da je to još uvijek mlad igrač i da je ovo velika stepenica za njega. Trebat će mu vremena za prilagodbu. Kao što sam govorio i za Prkačina, potrebno je vrijeme da se prilagodi na taj veći rang. Apeliram na sve da budu strpljivi i da olakšaju njegov razvoj, mediji čak da ga ne uzdižu previše, a ja ću ga maksimalno štititi. Sigurno da će biti dobrih i loših trenutaka, objašnjava trener Ivan Velić.

Oglasio se i sam Nakić sretan što je potpisao za hrvatskog košarkaškog velikana.

Interes Cibone se pojavio još prošle godine i uistinu sam se nadao da ću doći ovdje još prošlo ljeto. Imao sam želju i ambiciju otići u jači klub i viši rang tako da mi je ovaj dolazak nakon godinu dana još draži. Drago mi je da je Cibona pokazala veliku želju da me dovede, a sad ja imam jednaku želju da opravdam to! Nadam se borbi za trofeje i što većem broju ljudi u Draženovom domu!

Više pročitajte OVDJE