Mijatović: Odlučivat će nijanse, predobro se poznajemo

Euroleague 17. svi 201911:17 > 11:36
sportklub

Pomoćni trener Anadolu Efesa Tomica Mijatović dao je ekskluzivnu izjavu za Sportklub televiziju.

Danas počinje Final Four Eurolige u Vitoriji, a utakmice možete pratiti UŽIVO na Sportklub televiziji.

Od 18:00 sati prvo igraju Anadolu Efes i Fenerbahče (SK1), a u 21:00 sat počinje druga utakmica između CSKA i Real Madrida (SK1).

Uoči početka spektakularnog programa, novinar Sportkluba Marin Mrduljaš Babo vrijedno radi i šalje izjave sudionika Final Foura.

Povezano

Ovoga puta izjavu je dobio od dugogdišnjeg pomoćnog trenera Anadolu Efesa Tomice Mijatovića (kojeg je još Velimir Perasović doveo u Istanbul), a evo što kaže Mijatović uoči dvoboja s Fenerbahčeom.

“Očekuje nas teška utakmica u kojoj će odlučivati nijanse. Nema tu nekih nepoznanica, igrali smo međusobno jako puno utakmica i predobro se poznajemo. Mi smo u zadnje vrijeme u jako dobroj formi i nadam se da ćemo to pokazati i večeras”, rekao je pomoćni trener Efesa.

U VIDEU ISPOD POGLEDAJTE CIJELU IZJAVU ZA SK

Ovo je ujedno i prvi put da se dva turska kluba nalaze u Final fouru, k tome još dodajmo da su iz istog grada. Radi se o klubovima koji su odigrali jako puno međusobnih utakmica u prvenstvu i kupovima, ali nikada u ovoj fazi Eurolige.

#related-news_0

U regularnoj sezoni ove dvije momčadi omjera su 1-1, a treba istaknuti kako su upravo ove dvije ekipe prve u ligi po postotku zabijenih trica. Fener je prvi s 43.4% uspješnosti dok je Efes drugi s 40.5%. Osim dobrih obrana, imat ćemo sigurno priliku gledati spektakularne poteze i na drugoj strani terena.