Teška situacija pred F4: Fener bez četiri važna igrača

Euroleague 14. svi 20199:53 > 10:05
Turkish Airlines EuroLeague

Predstojećeg vikenda uz prijenos na Sportklubu pratite završni turnir četiri najbolje momčad Eurolige ove sezone.

Turkish Airlines EuroLeague

Domaćin Final Foura je Vitorija, dom Baskonije hrvatskog trenera Velimira Perasovića.

U petak će od 18 sati na teren izaći dvije turske momčadi, prvak Europe iz 2017. godine Fenerbahče i Anadolu Efes, dok će od 21 sat zaigrati branitelj naslov madridski Real i moskovski CSKA.

Ipak, po mnogima najsnažnija momčad turnira, Fenerbahče u Vitoriju stiže sa znatno oslabljenim sastavom. Naime, zbog ozljeda ranije su otpali Luigi Datome i Joffrey Lauvergne, dok su prema najnovijim informacijama ozlijeđeni i prvi centar Jan Vesely te Nikola Kalinić. Iako turska momčad i dalje ima snažan roster, bez četiri kvalitetna igača očekuje ih neizvjesna borba protiv izvrsnog Efesa.

Sve utakmice s Final Foura u Vitoriji možete pratiti na programu Sportkluba.