Goropadni Milutinov poigrao se s Barcelonom

Euroleague 18. pro 201822:37 > 22:48
Euroleague Basketball

Barcelona je zabilježila i četvrti uzastopni poraz u Euroligi, na svom parketu poražena je od Olympiakosa 69:60.

Rezultatska klackalica bila je na snazi samo u prvoj četvrtini koju su gosti dobili 17:14. U drugih 10 minuta Barca je samo u tri navrata povela, a posljednji put sredinom te dionice 26:25. Nakon toga pirejski tim preuzima kontrolu igre i više nije ispuštao prednost.

Već na početku treće četvrtine stigli su do dvoznamenkaste prednosti 43:33 i do kraja su rutinski priveli utakmicu kraju.

Kod pobjednika Nikola Milutinov je bio najzapaženiji sa double-double učinkom od 18 poena i 14 skokova. Spanoulis je dodao 14 koševa.

Na drugoj strani samo su Viktor Claver s 13 i Pierre Oriola s 10 poena bili u dvije znamenke.

I posljednjoj utakmici dana, Baskonija je na gostovanju pobijedila Gran Canariju 84:71.