Ambiciozni Parker: Asvel mora postati dio euro elite

Euroleague 28. stu 201818:38 > 18:39
Photo by Streeter Lecka/Getty Images)

Francuski Asvel je službeno dobio dvogodišnju licencu za košarkašku Euroligu počevši od iduće godine, a vlasnik kluba, proslavljeni NBA igrač, Tony Parker najavio je visoke ambicije.

Dan nakon što je Asvel potvrđen kao najnoviji član košarkaške Eurolige oglasio se njegov vlasnik, višestruki NBA prvak i trenutno član Charlotte Hornetsa, Tony Parker.

Moj san je dosegnuti budžet od 15 milijuna eura. S takvim sredstvima mogli bismo biti kompetitivni i potencijalno iznenaditi kao što je to prošle sezone učinio Žalgiris.

Parker nema namjeru živjeti u elitnom košarkaškom natjecanju Europe samo dvije godine koliko traje licenca.

Pozivnicu smo dobili na dvije godine, to je vrijeme koje moramo iskoristiti kako bismo potvrdili vodstvu Eurolige da mislimo ozbiljno i imamo dugoročne planove, a oni se tiču velike arene za utakmice te da s vremenom postanemo franšiza kao i najveći europski klubovi.