Hackett u Moskvi, Singleton pojačao Barcelonu

Euroleague 17. srp 201820:53 > 20:57
Photo by Boris Streubel/Bongarts/Getty Images)

Daniel Hackett novi je igrač moskovskog CSKA, dok je Chris Singleton potpisao za Barcelonu.

Talijanski reprezentativac, Daniel Hackett novi je igrač moskovskog CSKA. Ruski klub platio je potrebnu odštetu njemačkom Bambergu, a 30-godišnji playmaker biti će rezerva Sergiju Rodriguezu u ruskom klubu.

Chris Singleton napustio je Panathinaikos i potpisao jednogodišnji ugovor s Barcelonom. Vrijednost sporazuma je dva milijuna dolara. Singleton je u Ateni proveo dvije godine, ovog se ljeta pokušao izboriti za NBA ugovor, no nije naišao na pozitivan odgovor.

Francuz Axel Toupane, jedan od važnih igrača Žalgirisa koji je proteklu euroligašku sezonu završio na Final Fouru, potpisao je za Olympiakos koji će u novoj sezoni trenirati David Blatt.