Higgins: Ozljede nisu krive za to što smo stali

Euroleague 19. svi 20186:24 > 6:39
Turkish Airlines EuroLeague

Jedan od glavnih igrača CSKA Cory Higgins smatra da njegova momčad jednostavno nije dobro igrala poslije prve četvrtine i da je isključivo zbog toga poražena u polufinalnom duelu Final Foura od madridskog Reala.

Cska je odigrala odličnu prvu četvrtinu, koju su dobili 30:20, ali onda su stvari krenule nizbrdo.

Njihova obrana razbila nam je napadački ritam, a mi smo loše igrali u defanzivi – rekao je Higgins.

Ruska momčad je u tjednima prije Final Foura imala punop problema sa ozljedama, ali Amerikanac ne smatra da su one utjecale presudno na poraz.

Ozljede nisu krive za to što smo odigrali odlično prvu četvrtinu a onda stali. Sami smo krivi, nismo igrali dobro ni u obrani ni u napadu.

Fenerbahče je favorit u finalu, ali Higgins svakako daje šanse kraljevskom klubu.