EL: CSKA na korak do Beograda, Real izjednačio

Euroleague 19. tra 201820:57 > 21:03
Turkish Airlines EuroLeague

Košarkaši CSKA pobijedili su Khimki i u drugoj utakmici četvrtfinalne serije playoffa Eurolige i do plasmana na final four dijeli ih još samo jedna pobjeda.

“Armejci” su slavili protiv Khimkija sa 89:84 po skoro identičnom scenariju od prije dva dana.

Momčad iz Moskve je na poluvremenu imala 2 poena viška, ali je CSKA nastavak susreta otvorio serijom 8:0 i kontrolirao događanja na terenu do kraja utakmice.

Khimki je u zavšnici treće četvrtine uspio ponovo da povesti 66:65, međutim, domaćini su odlučujući period odigrali puno bolje, a iskoristili su i nervozu rivala koji su u nekoliko navrata imali primjedbe na račun sudaca.

Košarkaši Real Madrida slavili su u gostima kod Panathinaikosa u Ateni rezultatom 82:89.

Najbolji kod Reala bio je Felipe Reyes sa 18 poena, dok je kod Panathinaikosa bio najbolji Mike James sa 20.