EL: Zvezda u nemogućoj misiji u Ateni

Euroleague 20. ožu 201816:15 > 16:19
Gett Images/ Laurence Griffiths

U 27. kolu Eurolige Panathinaikos dočekuje Crvenu zvezdu u OACA Areni, uz izravan prijenos na Sportklub televiziji (SK1 20:15).

Gett Images/ Laurence Griffiths

Šestoplasirani Panathinaikos kao veliki favorit ulazi u dvoboj protiv oslabljene Zvezde, koja je u nemogućoj misiji.

Gosti iz Beograda nalaze se na desetoj poziciji četiri kola prije kraja i zaostaju dvije pobjede za Maccabijem i Baskonijom, uz lošiji i međusobni omjer. Upravo zato spominjemo da bi Zvezdi uistinu trebalo pravo čudo da dođu do doigravanja, a još su došli u Atenu i oslabljeni. Jedan od najboljih igrača Nemanja Dangubić je vjerojatno izgubljen do kraja sezone, a nema ni najskupljeg pojačanja Pere Antića.

S druge strane Pao želi osigurati što bolju poziciju u odigravanju, a domaćini su u dobroj formi. U posljednje tri utakmice ostvarili su isto toliko pobjeda, a posebno dobro igraju na domaćem parketu.

Susret između Panathinaikosa i Crvene zvezde pratite UŽIVO na Sportklub televiziji.