Fener u nevjerojatnom trileru svladao CSKA u Moskvi!

Euroleague 17. stu 201719:21 > 19:23
Turkish Airlines EuroLeague

U reprizi finala Eurolige iz prošle godine, Fenerbahče je u produžetku pobijedio CSKA u glavnom gradu Rusije rezultatom 95:93.

Gosti su u prvom poluvremenu imali ogromnih 18 koševa prednosti, ali se Moskovljani nisu predavali i uspjeli su nadoknaditi zaostatak, da bi u posljednjoj minuti i poveli na neobičan način.

Sergio Rodriguez je fauliran od strane Mellija pri šutu za tricu, bio je precizan, a potom i pogodio dodatno slobodno bacanje za vodstvo svoje momčadi 83:82.

U posljednjem napadu, igrači Fenera su bili polovično uspješni s crte za slobodna bacanja pa je utakmica otišla u produžetak, u kome sastav Željka Obradovića stiže do velikog trijumfa ubačajem Mellija u posljednjoj sekundi.

Jan Vesely je definitivno bio igrač utakmice s 31 košem, za domaćina, Sergio Rodriguez je stavio 20, a Nando De Colo 18.