Efes na pobjedu od final-foura!

Euroleague 26. tra 201720:25 > 20:38
Turkish Airlines EuroLeague

Anadolu Efes je slavio u trećem dvoboju četvrtfinalne serije Eurlolige sa Oyimpiakosom rezultatom 64:60 i poveo s 2:1.

Odlična igra u finišu prvog i na startu drugog poluvremena, omogućila je Efesu da povede i sa čak 17 razlike (51:34), ali se Grci u posljednje dvije minute potpuno vraćaju i imaju priliku stići prednost protivnika.

Do izražaja su došle sada već legendarne kvaliteti velikog Spanoulisa, koji je vezao tri trice i odveo svoj klub na samo poen zaostatka.

Ali čak ni to nije bilo dovoljno da gosti izjednače, na kraju je ipak bilo 64:60 za momčad Velimira Perasovića.

I iduća utakmica igra se u Istanbulu, pa Efes ima priliku pred svojim navijačima osigurati plasman na završni turnir i pridružiti se još jednom turskom klubu, Fenerbahčeu.