EL: Brose lako u Milanu, Pao bolji od Baskonije

Euroleague 23. ožu 201722:42 > 22:44
Turkish Airlines EuroLeague

U 28. kolu Eurolige košarkaši Brose Bamberga slavili su na gostovanju kod Emporio Armanija rezultatom 84:76, dok je Panathinaikos slavio na gostovanju u Vitoriji protiv Baskonije rezultatom 63:72.

Košarkaši Milana bolje su ušli u susret, imali su pet poena prednosti u trećoj minuti, da bi se potom momčad iz Bamberga razigrala. Od trenutka kada je Brose preuzeo vodstvo, samo je povećavao razliku do 21 poena prednosti u 19. minuti, kada je bilo 50:29. Domaći košarkaši su do kraja susreta uspjeli samo ublažiti poraz.

Desetorica igrača Brosea upisala su se u strijelce, a najbolji među njima bio je Fabien Causeur sa 17 poena i osam skokova, dok je Jerel Mcneal zabio 12 poena.

U poraženoj momčadi Ricky Hickman je postigao 20 poena, dok je jedan poen manje imao Miroslav Raduljica.

U drugom susretu dana Panathinaikos je slavio na gostovanju kod Baskonije rezultatom 63:72.