Četiri kluba su za nastavak Eurolige

Euroleague 24. svi 202017:56 > 18:03
Diego Souto/Euroleague Basketball via Getty Images

Kako saznaju dobro informirani novinari iz Italije četiri kluba s A licencom će u ponedjeljak glasati za nasatavak Eurolige. Radi se o Efesu, Realu, Barceloni i Maccabiju.

Ova četiri kluba su u aktualnoj sezoni imali najbolju formu. Tu se posebno misli na Efes koji je tijekom čitavog regularnog dijela sezone dominirao Euroligom i ima dvije pobjede više od drugoplasirane ekipe. Efes je igrao i najljepšu i najbolju košarku cijele sezone, nije imao nikakve oscilacije u formi i sasvim je razumljivo zašto je klub već poručio da želi završetak sezone.

Povezano

Slično je s Realom, Barcelonom i Maccabijem. Barcelona i Maccabi imaju nekih problema s igračkim kadrom, iz oba tima su neki igrači odlazili, a po svemu sudeći sva ova tri tima bi mogla prije Eurolige igrati i domaće prvenstvo.