Momčad Armanija u karanteni!

Euroleague 12. ožu 202023:03 > 23:08
Ezra Shaw / Staff

Euroligaš Armani u potpunosti je izolirao svoju momčad od ostatka svijeta zbog sumnje u zarazu koronavirusom.

Gotovo nadrealno čini se sve što se događa posljednjih tjedana, koronavirus zabrinuo je stanovništvo svake zemlje, posebno u Europi gdje su najpoznatija natjecanja suspendirana do daljnjega.

Momčad madridskog Reala, košarkaškog i nogometnog, nalazi se u karanteni zato što se jedan igrač košarkaškog kluba zarazio, a sada sličan protokol prolaze i igrači Armanija iz Milana. Naravno, Milan se nalazi u pokrajini Lombardija koja je jedna od najteže pogođenih aktualnom krizom, a iz jedinog talijanskog euroligaša ništa nisu prepuštali slučaju.

Nakon informacije kako je momčad madridskog Reala u karanteni, iz našeg kluba odlučili smo kako zaustavljamo sve momčadske aktivnosti. Od ovog trenutka smatramo kako je naša momčad u samoizolaciji!,’ stoji u priopćenju najtrofejnijeg talijanskog kluba.