Obradović spašava sezonu s dva američka pojačanja

Euroleague 24. pro 201914:57 > 15:07
Turkish Airlines EuroLeague

Fenerbahče je nakon petnaest odigranih kola u teškoj situaciji kad je riječ o Euroligi, stoga su čelnici kluba odlučili dograditi roster za nastavak sezone.

Turkish Airlines EuroLeague

Fenerbahče je pobijedio u samo pet od petnaest odigranih euroligaških utakmica, trenutno su daleko od top osam pozicija koje vode u playoff što je šokantno obzirom na veličinu i status kluba u europskoj košarci.

Željko Obradović pokušava na sve dostupne načine podići svoju momčad iz letargije, međutim problema je sve više. Fenerbahče je odlučio kako neće produžiti ugovor sa srpskim centrom Vladimirom Štimcem kojemu je istekao tromjesečni sporazum, a kao zamjena iz kineskog Shanxija doveden je Malcolm Thomas koji je lani nastupao za Khimki, a ranije u karijeri i za Maccabi.

Fenerov trener želi još jednog šutera, a ozbiljna opcija postao je bivši igrač James Nunnally koji je u pregovorima oko raskida ugovora s kineskom momčadi Shanghai Sharks.

Fenerbahče u petak očekuje dvoboj 16. kola Eurolige protiv Valencije.