Real slavio u Beogradu, Efes u Pireju

Euroleague 7. stu 201921:30 > 21:47
sport klub

Tri utakmice Eurolige su gotove, još dvije su u tijeku

Košarkaši Crvene Zvezde večeras su u Štark Areni poraženi od madridskog Reala rezultatom 60:75.
Posljednja četvrtina koju je domaći sastav izgubio čak 26:8 odlučila je ovu utakmicu. Potpuni pad u igri domaćih koji su tri četvrtine i više nego dobro parirali skupom gostujućem sastavu učinili su to da bodovi odu u Madrid.

Na ulasku u završnu četvrtinu ove utakmice Zvezda je imala prednost od tri koša i bila je u sjajnom zamahu te se činilo da bi domaćini mogli skinuti još jedan veliki euroligaški skalp, ali na kraju je razlika kojom je Real slavio malo i previše u odnosu na ono što se vidjelo na parketu.

Llull sa 16 poena najefikasniji kod Reala, Fernandez je dodao 12 a Tavares 11 uz nekoliko spektakularnih blokada. Baron sa 17 najbolji kod Zvezde dok je Brown dodao 14 koševa.

U drugoj završenoj utakmici, Khimki je s 87-73 slavio kod Zenita, dok je u maločas završenom susretu Anadoulu Efes slavio kod Olympiakosa 86:67.