Menadžer potvrdio – dva europska velikana žele Scolu

Euroleague 23. ruj 201921:57 > 21:59
fiba.basketball

Menadžer Luisa Scole potvrdio je nagađanja o tome da je za argentinskog reprezentativca zainteresirano nekoliko klubova, uključujući i dva Euroligaša.

Poslije odličnih partija 39-godišnjeg igrača na Mundobasketu u Kini pojavile su se špekulacije o tome da ga žele Real Madrid i milanski Armani, kao i da argentinski veteran još ne razmišlja o mirovini.

Razgovarao sam sa Realom, talijanskim Armanijem, kao i Bocom Juniors. Luis želi angažman, ali je komplicirano postići dogovor, naročito kada govorimo o financijskom aspektu. Samo jedan argentinski klub je zainteresiran za njegove usluge. U ovakvoj situaciji ne postoji riječ menadžera, bit će onako kako on odluči“, rekao je zastupnik Scole Claudio Villanueva.

Scola je fantastičnim igrama Argentinu vodio do finala Svjetskog prvenstva, u kojemm su Gaučosi poraženi od Španjolske.