Košarka

31.10.2018 | 20:19

EK: Cedevita pružila otpor, ali doživjela poraz

KK Cedevita Zagreb

Zagrebačka Cedevita propustila je veliku priliku za break u Turskoj, budući da je poražena u petom kolu Eurokupa od Tofaša u gostima 94:89.

Cedevita

ABA league, Cedevita, Marin Sušić

Cedevita

Gosti su odigrali odlično prvo poluvrijeme poslije kojeg su vodili 53:50. Na početku treće dionice imali su i plus sedam, a onda je krenuo strmoglavi pad. U tom periodu postigli su ukupno 14 poena, a Tofaš je preokrenuo i pred posljednjih 10 minuta ušao sa sedam poena prednosti. Tu prednost su rutinski održali u četvrtoj dionici i na kraju došli do izuzetno bitne pobjede.

Kod pobjednika Weems je bio najbolji sa 23 poena, dok je kod Cedevite Cobbs bio najefikasniji sa 15 poena.