Košarka

17.10.2018 | 22.16

Sjajno drugo poluvrijeme Cedevite dovoljno za pobjedu

KK Cedevita Zagreb

Košarkaši Cedevite slavili su na gostovanju u Gdyniji rezultatom 78:61 i tako došli do druge pobjede u Eurokupu ove sezone.

Justin Cobbs

ABA liga, Cedevita/Marin Sušić

Zagrebački sastav je za nijansu lošije počeo utakmicu od domaćina, koji je solidno pogađao trojke. Ipak, Cedevita je uspjela uhvatiti priključak, pa je na poluvremenu vodila dva razlike.

U trećoj četvrtini, gosti su počeli igrati ozbiljnije u obrani, i to se odmah vidjelo na rezultatu, pa je Cedevita poslije 30 minuta imala plus šest. Igrači poljske momčadi su izgubili svoje najjače oružje, šut za tri poena, pravili su loše prekršaje, a ekipa Sita Alonsa je na sve to imala veliki broj poena poslije napadačkih skokova.Polovinom posljednje četvrtine već je bilo jasno kako će Zagrepčani odnijeti pobjedu.

Najbolji u pobjedi prvaka Hrvatskebio je Cobbs sa 13 poena, a Lima je dodao 10.