Cibona raskida ugovor s igračem tek što ga je dovela!

ABA League 21. kol 20199:31 > 9:38
Nick Laham/Getty Images

Bivši igrač Crvene zvezde ima dosta problema pronaći novi angažman, a kako stvari stoje njegov povratak u ABA ligu neće se desiti ove godine.

Sportando prenosi da će Cibona raskinuti ugovor s Quincyjem Millerom jer ovaj nije 100 posto zdrav.

Cibona je prije nekoliko dana dogovorila dolazak ovog američkog košarkaša, a još jučer je stigao u Zagreb!

Miller je trebao biti veliko pojačanje s obzirom da je u ABA ligi već pokazao kvalitetu, ali su ozljede prilično osakatile karijeru ovog bivšeg studenta sveučilišta Baylor.

Miller je 2012. bio izabran kao 38. izbor na draftu NBA lige pa je igrao dvije sezone za Denver. Potom je igrao u razvojnoj ligi, bio je član i Sacramenta i Detroita, da bi najdublji trag ostavio u sezoni 2015/16. kada je bio član Crvene zvezde.

Odlična sezona odvela ga je u Maccabi gdje su počeli problemi s ozljedama od kojih se Quincy izgleda nikada nije oporavio. Španjolski Juventud je prošlog ljeta potpisao Milera – i baš kao ovih dana Cibona  – ubrzo je shvatio kako je krilni centar nedovoljno oporavljen te je suradnja okončana.