Zadar ostaje bez najavljenog NBA pojačanja?!

ABA League 7. kol 201911:18 > 11:21
Jason Miller/Getty Images

Zadar je prije nekoliko dana potvrdio veliko pojačanje - Tonya Wrotena, s kojim su potpisali ugovor na godinu dana.

Tony Wroten je 26-godišnji razigravač koji je u NBA karijeri bio član Memphisa, Philadelphije i New Yorka, a prošlu sezonu je igrao za estonski BC Kalev.

U novoj sezoni trebali bi ga gledati u dresu Zadra, iako dobro informirani litavski novinar Donatas Urbonas tvrdi da je Wroten u poodmaklim pregovorima s Anwilom iz Wlockaweka jer navodno iz Poljske ima financijski bolju ponudu. No, Poljaci ga ne mogu dobiti besplatno je već je stavio potpis na ugovor sa Zadrom,  koji je u ugovor stavio i odštetnu klauzulu.

Nema sumnje da bi to bio veliki udarac Zadranima, a sve nekako podsjeća na cirkus s Glenom Davisom prošle godine.

Kad smo kod Zadra spomenimo da je jednogodišnji ugovor s klubom potpisao Ivan Siriščević.

Pojačala se i Cibona u koju je stigao Marko Ramljak, a očekuje se dolazak Tonija Katića.