Budućnost traži da se finalna serija poništi

ABA League 23. tra 201922:34 > 22:35
KK Budućnost Voli

Košarkaši Budućnosti vratili su se u Podgoricu poslije pete odlučujuće utakmice finalne serije ABA lige. Istog jutra su ostali bez trenera, a zatim je stiglo novo priopćenje čelnika crnogorskog kluba u kojem naglašavaju da će na Skupštini ABA lige tražiti da se finalna serija poništi.

Crvena zvezda je osvojila titulu prvaka ABA lige, nakonšto je sa 3-2 u seriji pobijedila Podgoričane. Finalnu seriju obilježili su incidenti u Beogradu i Podgorici, kao i rat priopćenjima, a posljednje u nizu je bilo vrlo jasno:

Povezano

Snimke prije početka i tijekom posljednje finalne utakmice playoffa ABA lige, koji su obišli regiju, jasno su pokazali da zbog napada domaćih navijača na igrače KK Budućnost VOLI, nisu postojali uvjeti za normalno odigravanje te utakmice. KK Budućnost VOLI će se obratiti Skupštini tj. klubovima koji su članovi i vlasnici ABA lige sa jasnim zahtjevom da se finalna serija ovogodišnjeg natjecanja poništi.

Ovo je samo dio priopćenja kluba iz Podgorice, međutim iz ovoga je jasno koji su stavovi čelnika Budućnosti.