Žorić: Nisam došao biti drugi

ABA League 2. sij 201911:53 > 11:56
ABA liga/KK Cibona/Željko Baksaj&Gordan Laušić

Zadarskoj sportskoj javnosti danas je predstavljeno novo pojačanje Košarkaškog kluba Zadar, Luka Žorić.

Žorić je prije nekoliko dana potpisao ugovor sa Zadrom do kraja sezone te će prvi put u karijeri s 35 godina zaigrati za klub iz rodnog grada.

“Potpisom za Zadar ispunio sam na jedan način svoj dječački san. Drago mi je što sam tu, nadam se da ćemo svi ove godine igrati dobru košarku i na temelju nje postići dobre rezultate. Prerano je govoriti o očekivanjima prije nego sam odradio prvi trening. Trebamo početi igrati dobru košarku, napredovati kao ekipa i na temelju toga će stići rezultat. Ambicije su kod mene uvijek najveće kao i inače u karijeri, što je jedno breme koje nosim, ali ja ne znam drugačije. Nisam došao da budem drugi u nečemu”, rekao je Žorić.

Svoj debi trebao bi imati u petak kada će Zadar u Krešinu domu u nastavku ABA lige ugostiti slovensku Olimpiju.