Lynne Cameron/Getty Images
Košarka 27.10.2018 | 20:39

Cibosi nakon produžetka iznenadili Olimpiju

Košarkaši Cibone osigurali su drugu pobjedu sezone u petom kolu ABA lige, momčad trenera Ivana Velića slavila je na uvijek teškom gostovanju kod Petrol Olimpije 80:78 poslije napetog produžetka.

Cibona je nadoknadila minus od devet poena s kraja prvog poluvremena, a onda preko produžetka došla do važne gostujuće pobjede. Junak je bio Marko Ljubičić koji je pogodio šest sekundi prije kraja utakmice, domaćin je dobio još jednu priliku, Špan je gađao tricu, no nije pogodio.

Cibonu je predvodio Amerikanac Raley-Ross s 20 poena i pet skokova, Ljubičić je dodao 14 uz čak pet oduzetih lopti, a Marić je ubacio 12. Kod Olimpije najbolji je bio Begić sa 17 poena.

Zagrebačka momčad sada je na omjeru 2-3 koji ima i Olimpija te još četiri momčadi koje tako dijele četvrtu poziciju.