Cedevita već otpušta, u klub se vraća sjajni strijelac?

ABA League 22. lis 201818:16 > 18:25
Zadar/Zvonko Kucelin

Bivši playmaker Cedevite Jacob Pullen blizu je povratka u klub iz Zagreba, prenosi Sportando.

Andy Lyons, Getty Images

Dvadesetosmogodišnji Pullen je prošle sezone igrao za čak četiri kluba, a završio je u turskom klubu  Belediesporu.

Amerikanac sa gruzijskom putovnicom dres prvaka Hrvatske nosio je u sezoni 2015/16 kada je osvojio prvenstvo i nacionalni kup.

Pullen je prošlu sezonu počeo u Philadelphiji koja ga je kasnije poslala u svoju razvojnu momčad u G ligi, zatim je bio u iranskom Mahramu iz Teherana i na kraju u Turskoj. U Iranu je prosječno postizao 30.1 poen po utakmici.

Sportando navodi i da su na izlaznim vratima zagrebačkog kluba Josh Magette i Elgin Cook.

Cedevita u ABA ligi ima samo jednu pobjedu u četiri utakmice, dok je u Eurokupu upisala dvije pobjede u tri susreta.

Zagrepčani u srijedu u 4. kolu grupe B dočekuju lidera grupe Lokomotiv iz Krasnodara, a prijenos je na kanalima SK.