Cibonaši počinju s pripremama za novu sezonu

KK Cibona

Košarkaški Cibone na čelu s novim trenerom Ivanom Velićem i pomoćnicima Barišom Krasićem i Damirom Meštrovićem okupili su se pod Tornjem.

Na raspolaganju treneru Veliću su kapetan Marin Rozić, Karlo Uljarević, Ivan Novačić, Krešimir Ljubičić, Filip Kraljević, Josip Popić, Marko Ljubičić i Igor Marić. Dolazak Brandisa Raley-Rossa očekuje se tijekom dana dok će Dominic Gilbert biti na raspolaganju od 19. kolovoza, a Josip Bilinovac nakon završetka obveza s reprezentacijom.

Vukovi će veći dio pripremnog perioda boraviti u Zagrebu, zakazano je i nekoliko prijateljskih utakmica te turnira među kojima je i turnir u Ljubuškom 21. i 22. rujna.

Podsjetimo kako ABA liga počinje zadnji vikend u rujnu pa će tako Cibosi u prvom kolu, 28. rujna, gostovati kod Crvene Zvezde dok se početak HT Premijer lige očekuje prvog vikenda u listopadu. (cibona.com)

ABA Liga: Cibona upisala težak poraz kod Partizana

U susretu 7. kola ABA lige košarkaši Cibone su izgubili u Beogradu od Partizana s 67-86.

Cibosi upisali treću pobjedu u nizu u ABA ligi

Košarkaši Cibone stigli su do treće pobjede u ABA ligi. Poslije Cedevite i Olimpije, Ccibosi su pobijedili i Mornar sa 84:73. Pitanje pobjednika je riješeno poslije pet, šest minuta igre u prvoj četvrtini tijekom kojih je Cibona povela sa 19:0.

Gorica može i u košarci - pala je Cibona!

Košarkaši Gorice nanijeli su prvi poraz Ciboni u prvenstvu Hrvatske, ekipa koju vodi Josip Sesar slavila je rezultatom 83:76.

Cibona "potopila" Zadar, odličan nastup Novačića

Košarkaši Cibone slavili su u utakmici četvrtog kola hrvatske Premier lige protiv momčadi Zadra rezultatom 76:55.