EKSKLUZIVNO Cedevita dovela Brazilca iz ACB lige!

ABA League 21. srp 201811:44 > 11:53
Getty Image/ Pool

Aktualni prvak Hrvatske nastavlja redizajn rostera s kojim će ući u nove sportske izazove u sezoni koja predstoji. Danas smo saznali da je doveden novi igrač.

Riječ je brazilskom beku-šuteru Vitu Beniteu, koji je od 2015. godine nastupao za UCAM Murciju. Riječ je članu jake ACB lige koji je prošlu sezonu završio na 10. mjestu lige.

Benite se ponajviše iskazao sjajnim šutom za tricu, kojeg je zadržao na sjajnih 40% do kraja sezone i ostvario deseto mjesto u poretku igrača s najviše postignutih trica po utakmici.

Prije dolaska u španjolsku Murciju cijelu karijeru proveo je u Brazilu, gdje je triput bio član All Star momčadi, a reprezentaciju je predstavljao na prvenstvu Amerike 2011. i Panameričkim igrama 2015. godine.