Predsjednik Budućnosti: Igrat ćemo Euroligu!

ABA League 12. tra 201816:31 > 16:41
KK Budućnost Voli

Prvi čovjek Budućnosti brzo je regirao na (dez)informacije kako klub iz Podgorice neće igrati Euroligu čak ni ako osvoji naslov u ABA ligi, jer dvorana Morača ne zadovoljava potrebne uvjete.

Srpski mediji je u četvrtak su objavili kako Budućnost neće igrati u Euroligi ako osvoji ABA ligu, jer njihova dvorana ima samo 4000 sjedećih mjesta, a pravilima elitnog europskog natjecanje propisano je tisuću više.

“Navodi da Budućnost neće moći igrati EL me čine zadovoljnim i sretnim, jer pokazuju da smo moćan klub i da nas se protivnici plaše. I trebaju nas se plašti, a plašit će nas se i u godinama koje slijede!

Vrlo dobro znamo iz koje kuhinje stižu informacije o problemima s dvoranom. Svima koji su zabrinuti za nastup Budućnosti u Euroligi poručujemo kako razloga za brigu nema. Sigurno ćemo biti u Euroligi!”, naglasio je Dragan Bokan.

Treća utakmica finalne serije ABA lige igra se u petak, četvrta je u subotu, obje se igraju u glavnom crnogorskom gradu. Budućnost ima priliku s dvije domaće pobjede u Morači stići do naslova i najvećeg uspjeha u povijesti. Naravno, istu priliku ima i Crvena Zvezda, jer je rezultat u seriji 1-1.