Izvor: Gray Mortimore/Getty Images
Košarka 12.03.2018 | 19:55

ABA: "Stotka" Zvezde protiv Cibone

Košarkaši Crvene zvezde slavili su protiv Cibone u posljednjem kolu ABA lige s uvjerljivih 107:69 i na taj način uspješno završili ligaški dio regionalnog prvenstva.

Dilan Enis

Izvor: KK Crvena zvezda

Dilan Enis

Crvena zvezda slavila je uvjerljivo u Beogradu protiv Cibone i potvrdila prvo mjesto uoči doigravanja ABA lige.

Pobjeda domaćina niti jednog trenutka nije dovedena u pitanje, razlika u kvaliteti je bila više nego očita.

Najraspoloženiji u redovima Zvezde bio je Dylan Ennis koji je ubacio 21 poen, dok je kod zagrebačke momčadi najbolji bio Karlo Uljarević sa 13 koševa.

Crvena zvezda, Budućnost, Cedevita i Mornar igrat će playoff ABA lige.