Partizan primio 90 koševa u 30 minuta utakmice!?

ABA League 23. pro 201719:49 > 19:50
ABA, KK Partizan NIS

Nevjerojatne stvari viđene su u Beogradu, posrnuli Partizan poražen je domaćem parketu od Mornara rezultatom 93:98...

Ono nevjerojatno u tom rezultatu je činjenica da su crno-bijeli u prvoj četvrtini protivniku dozvolili samo 7 poena, nakon tog razdoblja vodili su 18 koševa razlike i bili na putu prema laganoj pobjedi u još jednoj za njih turbulentnoj sezoni…

No, ono što je uslijedilo ne viđa se baš tako često, naročito ne u situaciji kada veliki favorit otvori utakmicu s dvoznamenkastom prednošću. Mornar je, naime, do kraja susreta, u preostalih 30 minuta, ubacio 91 koš i slavio pobjedu na vrućem gostovanju!

Partizan je posljednji put osvojio ABA ligu 2013. godine, u međuvremenu je triput ispadao u polufinalu i jednom zauzeo 5. mjesto.
Trenutno se nalazi na četvrtoj poziciij, ali ima negativan (6-7) omjer poraza i pobjeda.

Izuzetno težak i bolan poraz za nas. Kad u jednoj utakmici primiš 91 koš za tri četvrtine – malo je reći da je to sramotno. Trener ima najveću odgovornost kad sa plus 20 utakmica ode u minus” izjavio je trener Čanak poslije ovog neshvatljivog poraza.

Mornar je sedmi, ali ima jednak učinak kao i Partizan.