Zadar nije izdržao protiv Zvezde

ABA League 20. stu 201717:59 > 19:51
Zadar/Zvonko Kucelin

Solidnu utakmicu odigrao je drugi hrvatski predstavnik u regionalnoj košarkaškoj ligi protiv aktualnog prvaka iz Beograda...

Zadrani su imali 3 koša razlike nakon prvih 20 minuta, tijekom kojih su uglavnom održavali blagu prednost, do 6 koševa. Međutim, početkom drugog poluvremena, kod rezultata 49-44 za domaću momčad, Zvezda je napravila seriju od 17-0 i prelomila susret. U jednom trenutku tijekom posljednje četvrtine gosti iz Srbije imali su 21 koš viška na svojoj strani.

Najbolji kod Zadrana, koje je bodrilo 6500 gledatelja, bio je Knowles (17), a pratili su ga Bostić (14) i Brzoja (12). Kod Zvezde je najviše ubacio Milko Bjelica (20) i tako je jedini euroligaš s ovih prostora sada drugi na tablici s omjerom 7-2, dok je Zadar pretposljednji s 3-6.