Subotić: Igramo odlično napadački, ali obrana me brine

KK Cibona

Košarkaši Cibone slavili su u sinoć u Draženovu domu protiv momčadi Petrol Olimpije sa 96-85 u 2. kolu Aba lige. Nakon utakmice trener Cibone Slobodan Subotić bio je zadovoljan pobjedom, ali nije bio zadovoljna obrambenim dijelom igre.

KK Cibona

Cibona je jučer došla do prve pobjede u ABA ligi, a trener Subotić je poslije utakmice bio zadovoljan pobjedom.

Isto kao protiv Mege loše smo otvorili utakmicu. Primili smo previše laganih koševa na početku. Odlučujuće su bile prve minute treće četvrtine. Brine me obrambeni skok, no asistencije su nam jako dobre. Imamo neosporivo dobru napadačku ekipu. Čestitam momcima, borili su se i htjeli su pobijediti, no prva utakmica kod kuće uvijek je teška, izjavio je trener Cibone Slobodan Subotić.